RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
TARIKH: 4 OGOS 2008
PENDIDIKAN SIVIKS DAN KEWARGANEGARAAN
KELAS: 4 K3 MASA: 1 DAN 2 JUMLAH PELAJAR: 41 ORANG
4MPV MASA: 3 DAN 4 JUMLAH PELAJAR: 25 ORANG
| TEMA | PERAYAAN-PERAYAAN KEAGAMAAN DI MALAYSIA | 
| TAJUK | PERAYAAN-PERAYAAN KEAGAMAAN DI MALAYSIA | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menghuraikan: Menyatakan amalan-amalan masyarakat Hindu semasa merayakan Deepavali dan Thaipusam | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kajian Masa Depan | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Sejarah Tokoh | 
| BMM | Teks ms 101 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menyatakan amalan-amalan masyarakat Hindu semasa perayaan Deepavali dan Thaipusam. | 
KESUSASTERAAN MELAYU KERTAS 2
Kelas: 6AK4: MASA: 7 DAN 8
JUMLAH PELAJAR: 23 ORAN
| TEMA | SASTERAWAN NEGARA | 
| TAJUK | MUHAMMAD HAJI SALLEH | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menghuraikan: 
 | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kajian Masa Depan | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Sejarah Tokoh | 
| BMM | Sejarah Kritikan Sastera ms. 311 Laman web: http://kesmelayustpm.blogspot.com/ | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menghuraikan latar belaang hidup serta penglibatan Muhamad Haji Salleh dalam dunia sastera | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN:
TARIKH: 5 OGOS 2008 (SELASA)
BAHASA MALAYSIA
KELAS: TINGKATAN 4S1 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG
MASA: 3 DAN 4 
| TEMA | TATABAHASA | 
| TAJUK | Mencerakinkan 1 ayat kepada 6 ayat endek | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat : 
 | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | konstruktivisme | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Linguistik | 
| BMM | Sasbadi: Bahasa Malaysia T4 ms129 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah mencerakinkan 1 ayat majmuk kepada 6 ayat pendek. | 
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 6AK3
MASA: 5 DAN 6
jumlah pelajar: 33 orang
| TEMA | DINAMKA BAHASA MELAYU | 
| TAJUK | VARIASI BAHASA (ULANGKAJI) | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menghuraikan: 
 | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Belajar cara belajar | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | linguistik | 
| BMM | Bahasa Melayu Kertas 1 ms 45 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menyatakan definisi, jenis dan ciri variasi bahasa. | 
KESUSASTERAAN MELAYU
TINGKATAN 6AK4 MASA: 9
JUMLAH PELAJAR: 23 ORANG
| TEMA | SASTERAWAN NEGARA | 
| TAJUK | ISHAK HAJI MUHAMMAD (PAK SAKO) | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menghuraikan: 
 | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kajian Masa Depan | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Sejarah Tokoh | 
| BMM | Sejarah Kritikan Sastera ms. 235 Laman web: http://kesmelayustpm.blogspot.com/ | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menghuraikan latar belaang hidup serta penglibatan Muhamad Haji Salleh dalam dunia sastera | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
TARIKH: 6 OGOS 2008
BAHASA MALAYSIA
TINGKQATAN 4S1 MASA 5 DAN 6
JUMLAH PELAJAR: 34 ORANG
| TEMA | rumusan | 
| TAJUK | Pencemaran alam sekitar | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat merumuskan karangan dengan jumlah perkataan tidak melebihi 120 patah perkataan. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Alam sekitar | 
| BMM | |
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah merumuskan karangan menjadi tidak lebih 120 patah perkataan | 
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 6AK3 MASA 7 DAN 8
JUMLAH PELAJAR : 33 ORANG 
| TEMA | Dinamika Bahasa –Variasi bahasa | 
| TAJUK | Bahasa Formal dan Bahasa tak Fomal | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat membezakan bahasa formal dengan bahasa tak formal. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK-membanding dan membeza | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Linguistik | 
| BMM | BahasaMelayu STPM (kertas 1) | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar membezakanantara bahasa formal dan bahasa tak formal. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
7 OGOS 2008
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 4S1
MASA: 1 DAN 2 JUMLAH PELAJAR :34 ORANG 
| TEMA | KOMSAS – NOVEL: TERMINAL TIGA | 
| TAJUK | GAYA BAHASA | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menghuraikan gaya bahasa dalam novel yang dikaji. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | BELAJAR CARA BELAJAR | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | SASTERA | 
| BMM | ULASAN DAN KAJIAN TEKS MS | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menghuraikan gaya bahasa dalam novel yang dikaji. | 
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 6AK3 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG
MASA: 3 dan 4
| TEMA | rumusan | 
| TAJUK | Darah | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat merumuskan karangan dengan jumlah perkataan antara 170 hingga 180 patah perkataan. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Biologi | 
| BMM | Bahasa Malaysia 2 STPM ms 57 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah memrumuskan karangan yang diberikan menjadi 170 hingga 180 patah perkataan. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
8 OGOS 2008
Aktiviti pengajaran dan diserang hysteria)
- Guru-guru menghadiri taklimat yang telah disampaikan oleh Pengetua
- Selepas sesi taklimat, guru-guru mengemaskan bilik guru
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
11 OGOS 2008 (ISNIN)
PENDIDIKAN SIVIK DAN KEWARGANEGARAAN:
Tingkatan 4k3 masa : 1 dan 2 Jumlah Pelajar: 41 orang
Tingkatan 4MPV masa : 3 dan 4 Jumlah Pelajar: 25 orang
| TEMA | PERAYAAN-PERAYAAN KEAGAMAAN DI MALAYSIA | 
| TAJUK | TAHUN BARU CINA DAN HARI WESAK | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menyatakan amalan-amalan yang dilakukan semasa merayakan tahun baru Cina dan Hari Wesak di kalangan Penganut agama Buddha. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kajian masa depan | 
| NILAI | Hormat-menghormati | 
| ILMU | Keagamaan | 
| BMM | Bku Teks ms | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah memrumuskan karangan yang diberikan menjadi 170 hingga 180 patah perkataan. | 
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 6AK4 MASA 7 DAN 8 JUMLAH PELAJAR: 23 ORANG
| TEMA | CERPEN | 
| TAJUK | KUNTUM PERDAMAIAN (OLEH AZMAH NORDIN) – TEMA DAN PERSOALAN | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat MENGHURAIKAN TEMA DAN ERSOALAN DALAM CERPEN YANG DIKAJI. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | KEMASYARAKATAN | 
| BMM | MUTIARA SASTERA MELAYU MODEN MS. 82 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menghuraikan tema dan persoalan dalam cerpen yang dikaji. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
12 OGOS 2008 (SELASA)
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 4S1 JUMLAH PELAJAR: 34
ORANG MASA 3 DAN 4
MASA 3: PROGRAM BACAAN NILAM DI PERPUSTAKAAN
PELAJAR-PELAJAR DI BAWA KE PERPUSTAKAAN, MEMBACA BUKU, MEMBUAT REDOD BACAAN DAN MEMINJAM BUKU.
MASA 4 - TATABAHASA
| TEMA | TATABAHASA | 
| TAJUK | MEMBINA AYAT | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar membina ayat-ayat yang diberi supaya menjadi 1 ayat gramaits setiap satu | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kkinstruktivisme | 
| NILAI | Kerjasama, hormat-menghormati | 
| ILMU | linguistik | 
| BMM | Bahasa Malaysia spm | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah membina ayat daripada perkataan yang diberi dengan ayat-ayat yang gramatis. | 
BAHASA MALAYSA
TINGKATAN 6AK3 jumlah pelajar: 33 orang masa: 5 dan 6 
| TEMA | DINAMIKA BAHASA MELAYU | 
| TAJUK | BAHASA ISTANA DAN BAHASA BIASA | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat membzakan bahasa istana dengan bahasa biasa | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK – MEMBANDING DAN MEMBEZA | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Linguistik | 
| BMM | Bahasa Malaysia 1 STPM ms 51 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah membezakan bahasa istana dengan bahasa biasa. | 
KESUSASTERAAN MELAYU
Tingkatan 6AK4 jumlah pelajar: 23 orang masa: 9 
| TEMA | NOVEL-SAUDAGAR BESAR DARI KUALA LUMPUR | 
| TAJUK | Unsur-unsur kemanusiaan dan kemasyarakatan | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menghuraikan unsure-unsur kemanusiaan dan kemasyarakatan dalam novel yang dikaji. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Pembelajaran akses kendiri. | 
| NILAI | Kecekelan dan kerajinan | 
| ILMU | Ekonomi | 
| BMM | Teks Ulasan dan Kajian Novel :Saudagar Besar Dari Kuala Lumpur | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah memrumuskan karangan yang diberikan menjadi 170 hingga 180 patah perkataan. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
13 OGOS 2008 (RABU)
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 4S1 JUMLAH PELAJAR: 34 ORANG
MASA 5 DAN 6
UJIAN BULANAN 2
BAHASA MALAYSIA:
TINGKATAN 6AK3 MASA 7 DAN 8 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG
| TEMA | Dinamika Bahasa Melayu | 
| TAJUK | Analisis Wacana – Definisi, ciri-ciri wacana | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menerangkan definisi serta cirri-ciri wacana. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Biologi | 
| BMM | Bahasa Malaysia 1 STPM ms 53 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar menerangkan definisi dan cirri-ciri wacana. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
14 OGOS 2008 (KHAMIS)
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 4S1 JUMLAH PELAJAR: 34 ORANG MASA 1 DAN 2
| TEMA | KOMSAS | 
| TAJUK | NOVEL: TERMINAL TIGA – NILAI-NILAI MURNI | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat merumuskan karangan dengan jumlah perkataan antara 170 hingga 180 patah perkataan. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Biologi | 
| BMM | Bahasa Malaysia 2 STPM ms 57 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah memrumuskan karangan yang diberikan menjadi 170 hingga 180 patah perkataan. | 
BAHASA MALAYSIA
TIN GKATAN 6AK3 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG MASA: 3 DAN
UJIAN TOPIKAL 2
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
15 OGOS 2008 (JUMAAT)
KESUSASTERAAN MELAYU II
TINGKATAN 6AK4 JUMLAH PELAJAR: 23 ORANG MASA: 1 DAN 2
UJIAN TOPIKAL 2
BAHASA MALAYSIA:
TINGKATAN 6AK3 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG MASA: 5 DAN 6
| TEMA | MENGANALISIS TEKS | 
| TAJUK | SOALAN-SOALAN DARIPADA LEMBARAN PRAKTIS. | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat mengesan kesalahan-kesalahan , menyatakan sebab kesalahan dan membuat pembetulan yang terapat dalam teks yang disediakan. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Belajar cara belajar | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | sosiologi | 
| BMM | Bahasa Malaysia 2 STPM ms 171 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah mengesan lima kesalahan bahasa menyatakan sebab kesalahan dan membuat pembetulan yang terdapa tdalam teks yang disediakan | 
16 ogos 2008 – 24 ogos 2008
Cuti Pertengahan Penggal II
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
25 OGOS 2008 (ISNIN)
PENDIDIKAN SIVIK DAN KEWARGANEGARAAN
PENDIDIKAN SIVIK DAN KEWARGANEGARAAN:
Tingkatan 4k3 masa : 1 dan 2 Jumlah Pelajar: 41 orang
Tingkatan 4MPV masa : 3 dan 4 Jumlah Pelajar: 25 orang
| TEMA | PERAYAAN-PERAYAAN KEAGAMAAN DI MALAYSIA | 
| TAJUK | HARI KRISMAS | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menyatakan amalan-amalan yang dilakukan semasa merayakan Hari Krismas dan Good Friday di kalangan Penganut agama Kristian. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kajian masa depan | 
| NILAI | Hormat-menghormati | 
| ILMU | Keagamaan | 
| BMM | Bku Teks ms | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menyatakan amalan-amalan yang dilakukan oleh penganut agama Kristian semasa hari Krismas dan Good Friday. | 
KESUSASTERAAN MELAYU II
TINGKATAN 6AK4 BILANGAN PELAJAR: 23 
ORANG WAKTU: 7 DAN 8
| TEMA | PERAYAAN-PERAYAAN KEAGAMAAN DI MALAYSIA | 
| TAJUK | TAHUN BARU CINA DAN HARI WESAK | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menyatakan amalan-amalan yang dilakukan semasa merayakan tahun baru Cina dan Hari Wesak di kalangan Penganut agama Buddha. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kajian masa depan | 
| NILAI | Hormat-menghormati | 
| ILMU | Keagamaan | 
| BMM | Bku Teks ms | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah memrumuskan karangan yang diberikan menjadi 170 hingga 180 patah perkataan. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
26 OGOS 2008 (SELASA)
BAHASA MALAYSIA
MASA 3: PROGRAM BACAAN NILAM DI PERPUSTAKAAN
PELAJAR-PELAJAR DI BAWA KE PERPUSTAKAAN, MEMBACA BUKU, MEMBUAT REDOD BACAAN DAN MEMINJAM BUKU.
MASA 4 - TATABAHASA
| TEMA | TATABAHASA | 
| TAJUK | PERIBAHASA (SIMPULAN BAHASA) | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar membina ayat-ayat menggunakan 5 Simpulan Bahasa yang diberi supaya menjadi ayat gramatis setiap satu. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kkinstruktivisme | 
| NILAI | Kerjasama, hormat-menghormati | 
| ILMU | linguistik | 
| BMM | Bahasa Malaysia spm | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah membina ayat daripada perkataan yang diberi dengan ayat-ayat yang gramatis. | 
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 6AK3 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG
MASA: 5 DAN 6
| TEMA | FONOLOGI BAHASA MALAYSIA | 
| TAJUK | DEFINISI, ALAT-ALAT PERTUTURAN DAN FUNGSINYA | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menyatakan definisi fonologi, alat-alat pertuturan dan fungsinya | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kkinstruktivisme | 
| NILAI | Kerjasama, hormat-menghormati | 
| ILMU | linguistik | 
| BMM | Bahasa Malaysia spm | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah menyatakan definisi fonologi serta alat-alat pertuturan dan fungsinya. | 
KESUSASTERAAN MELAYU II
TINGKATAN 6AK4
JUMLAH PELAJAR: 23 ORANG
MASA KE-9
| TEMA | SAJAK | 
| TAJUK | KUALI HITAM – MAKSUD, TEMA DAN PERSOALAN | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar menyatakan maksud sajak serta tema dan persoalannya | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kkinstruktivisme | 
| NILAI | Kasih sayang dalam keluarga | 
| ILMU | Kekeluargaan | 
| BMM | Mutiara Sastera Mmelayu Moden ms.352 | 
| Pelajar-pelajar telah menyatakan maksud serta tema dan persoalan sajak yang dikaji. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
27 OGOS 2008 (RABU)
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 4S1 JUMLAH PELAJAR: 34 MASA: 5 DAN 6
| TEMA | KARANGAN | 
| TAJUK | PENDAPAT: Pendapat Mengenai Program Latihan Khidmat Negara: Kebaikan kepada peserta serta lagkah-langkah untuk meningkatkannya. | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar menulis karangan jenis pendapat dengan pemerangganan yang baik . | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kkinstruktivisme | 
| NILAI | Kerjasama, hormat-menghormati | 
| ILMU | linguistik | 
| BMM | Bahasa Malaysia spm ms 20 | 
| REFLEKSI | 
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 6AK3 
JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG
MASA 7 DAN 8
| TEMA | FONOLOGI | 
| TAJUK | JENIS-JENIS VOKAL DALAM BAHASA MALAYSIA | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat menamakan jenis-jenis vocal dalam Bahasa Malaysia. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Kkonstruktivisme | 
| NILAI | Kerjasama, hormat-menghormati | 
| ILMU | linguistik | 
| BMM | Bahasa Malaysia STPM ms 94-96 | 
| REFLEKSI | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
28 OGOS 2008 (KHAMIS)
BAHASA MALAYSIA
TINGKATAN 4S1
JUMLAH PELAJAR: 34 ORANG
MASA 1 DAN 2
| TEMA | KOMSAS | 
| TAJUK | NOVEL: TERMINAL TIGA – NILAI-NILAI MURNI | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat merumuskan karangan dengan jumlah perkataan antara 170 hingga 180 patah perkataan. | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | KBKK | 
| NILAI | KECEKALAN, KERAJINAN | 
| ILMU | Biologi | 
| BMM | Bahasa Malaysia 2 SPM ms 34 | 
| REFLEKSI | 
BAHASA MALAYSIA
TIN GKATAN 6AK3 JUMLAH PELAJAR: 33 ORANG MASA: 3 DAN
| TEMA | Alih bentuk teks | 
| TAJUK | Bahasa Klasik | 
| OBJEKTIF | Pelajar-pelajar dapat mengalih bentuk teks bahasa Klasik menjadi teks dalam bahasa Moden | 
| AKTIVITI | Perbincangan dan penerangan | 
| KBT | Belajar Cara Belajar | 
| NILAI | bertanggungjawab | 
| ILMU | Sastera | 
| BMM | Bahasa Malaysia 2 STPM ms 109 | 
| REFLEKSI | Pelajar-pelajar telah mengalih bentuk teks bahasa klasik menjadi bahasa moden. | 
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN
29 OGOS 2008
GURU CUTI REHAT KHAS
(CRK)
Markah Ujian Topikal BAHASA MALAYSIA
Tingkatan 6AK3
| Bil. | Nama Pelajar | Markah | 
| 1 | Agatha | 35 | 
| 2. | Anglia | 30 | 
| 3 | Collin | 28 | 
| 4 | Cynthia | 35 | 
| 5 | Denver | 23 | 
| 6 | Dyg Ezzarina | 35 | 
| 7 | Felony | 28 | 
| 8 | Florence | 38 | 
| 9 | Girley | 28 | 
| 10 | Hellen | 30 | 
| 11 | Hudson | 48 | 
| 12 | Jim | 30 | 
| 13 | Joenah | 43 | 
| 14 | Juata | 35 | 
| 15 | Larry Mike | 55 | 
| 16 | Linda | 30 | 
| 17 | Lorita | 33 | 
| 18 | Melinda | 35 | 
| 19 | Muhd. Najib | 33 | 
| 20 | Norazah | 35 | 
| 21 | Nordiana | 28 | 
| 22 | Petelicia | 30 | 
| 23 | Randy | 28 | 
| 24 | Rosvista | 45 | 
| 25 | Ruziah | 45 | 
| 26 | Siba | 25 | 
| 27 | Siti Nadiah | 43 | 
| 28 | Starfaille | 38 | 
| 29 | Stephanie | 25 | 
| 30 | Sterlin | 53 | 
| 31 | Sylvia | 28 | 
 
2 comments:
Tahniah. RPH yang teratur dan kemas kini. Penilaian dalam kelas boleh mengukur pencapaian pelajar dan keberkesanan guru mengajar. Boleh tambahan link kepada topik-topik tertentu sebagai rujukan guru / bacaan tambahan pelajar (pengayaan)/ kerja rumah pelajar.
RPH cantik, kemas kini. Blog kemas dari aspek susun atur dan warna.
Post a Comment